بخار تصادف تورین برخورد نزدیکی راننده

بخار: تصادف تورین برخورد نزدیکی راننده کامیون ایتالیا تصادف مرگبار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری محافظت از وسایل منزل به سبک کیم کارداشیان!

او می گوید: همه ی وسایل منزل ی ما لوکس و گرانقیمت هستند و جهت حفظ و نگهداری از آنها مساحتی از منزل را به فرزند ها تخصیص داده شده است داده ایم تا هر چه انرژی دار

محافظت از وسایل منزل به سبک کیم کارداشیان!

محافظت از وسایل منزل به سبک کیم کارداشیان!

عبارات مهم : فرزند

او می گوید: همه ی وسایل منزل ی ما لوکس و گرانقیمت هستند و جهت حفظ و نگهداری از آنها مساحتی از منزل را به فرزند ها تخصیص داده شده است داده ایم تا هر چه انرژی دارند خالی کنند و در ضمن دست به کارهای خلاقانه بزنند.

به گزارش تابناک با تو، ستاره ها و سلبریتی ها هم مانند بسیاری از مردم ممکن است گاهی از شیطنت های فرزند ها و بازیگوشی آنها به ستوه بیایند به خصوص هنگامی که فرزند ها همه ی اسباب و وسایل منزل را به هم می ریزند و با هر وسیله ای که دم دستشان باشد بازی می کنند.

اما کیم کارداشیان سلبریتی تلویزیون آمریکا قصد ندارد تسلیم این ماجرا شود. او به همین جهت فضای مشخصی را در منزل به بازی فرزند ها تخصیص داده شده است داده تا در آنجا هر چقدر که دوست دارند بازی کنند بدون اینکه به وسایل منزل صدمه ای وارد شود.

محافظت از وسایل منزل به سبک کیم کارداشیان!

او می گوید: “همه ی وسایل منزل ی ما لوکس و گرانقیمت هستند و جهت حفظ و نگهداری از آنها مساحتی از منزل را به فرزند ها تخصیص داده شده است داده ایم تا هر چه انرژی دارند خالی کنند و در ضمن دست به کارهای خلاقانه هم بزنند.”

او در ادامه گفت: “این فضا مانند خط دفاعی جهت بقیه اتاق های منزل است و هرگونه وسایل رنگ آمیزی و نقاشی و مانند آن در آنجا فراهم است.”

کیم کارداشیان هیچ تصویری از اتاق فرزند ها و منزل اش منتشر نکرد ولی همسرش کانیه وست بدون هماهنگی با او چند تا تصویر از منزل را در اینترنت به اشتراک گذاشت. کیم هم در حساب توئیتری اش در حالیکه به نظر می رسید از او عصبانی شده است نوشت:

عزیزم مگر قرار نگذاشتیم هیچ تصویری از منزل مان منتشر نکنیم!

واژه های کلیدی: فرزند | تصویری | نگهداری | کیم کارداشیان | اخبار فرهنگی و هنری

محافظت از وسایل منزل به سبک کیم کارداشیان!

محافظت از وسایل منزل به سبک کیم کارداشیان!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog